راهنمای خرید فیلترشکنvpn

Arraste para reorganizar seções
Conteúdo enriquecido

چه در خانه کار کنید و چه فقط می خواهید از زندگی آنلاین خود در برابر چشم کنجکاو محافظت کنید ، VPN برای محافظت از اطلاعات شما ضروری است. اما تقاضای VPN همچنان زیاد است ، این بدان معناست که بازار VPN در حال شکوفایی است و خدمات جدید VPN همچنان در حال مخلوط شدن هستند. این می تواند مرتب سازی گزینه ها برای یافتن بهترین سرویس VPN متناسب با نیازهای خاص شما را دشوار کند.

به همین دلیل ما کار را برای شما انجام دادیم. پس از تحقیق و آزمایش چندین سرویس VPN ، ما بهترین گزینه های VPN را جمع آوری کرده ایم که سریع ، قابل اعتماد هستند و از حریم خصوصی شما کاملاً محافظت می کنند. در سیستم تست و رتبه بندی فعلی ما ، بیش از 20 عامل از جمله هزینه ، امنیت ، سهولت دسترسی از راه دور ، تعداد مکان های سرور ، محدودیت پهنای باند ، ثبت نام ، IP اختصاصی و پویا ، نرم افزار مشتری و پشتیبانی مشتری را ارزیابی کرده ایم. در زیر بهترین گزینه های VPN شما را ذکر کرده ایم ، از جمله نام های معروف مانند ExpressVPN ، Surfshark ، IPVanish ، NordVPN و موارد دیگر.

ما از نزدیک وضعیت هر ارائه دهنده VPN در مقایسه با رقبای خود و همچنین کلیه سرویس های VPN جدید را که ممکن است در بازار ظاهر شوند ، از نزدیک بررسی می کنیم. تا کنون ، ما خدمات VPN مورد علاقه خود را فهرست بندی کرده ایم - و برخی از گزینه های کمتر مناسب را بر اساس آزمایش خود ذکر کرده ایم. وقتی گزینه های VPN جدید در دسترس قرار می گیرد ، این فهرست را به صورت دوره ای به روز می کنیم.

با این حال ، چشم انداز VPN می تواند گیج کننده و مرموز باشد. در اینجا چند نکته سریع آورده شده است که هر یک منجر به بحث عمیق تری در مورد موضوع مورد نظر می شود.

از خدمات VPN رایگان استفاده نکنید: در زیر فقط گزینه های پولی را می یابید ، زیرا تنها گزینه هایی است که می توانیم آنها را پیشنهاد دهیم.

بهترین VPN در حال حاضر
بیایید نگاهی دقیق به هر یک از ارائه دهندگان VPN در زیر بیندازیم. توجه داشته باشید که این یک لیست در حال تکامل است: در ابتدا زودتر منتشر شده و دائماً به روز می شود. ما به طور فعال در حال انجام آزمایشات و تحقیقات بیشتر VPN هستیم ، بنابراین انتظار می رود با ادامه استفاده از VPN ما این راهنما در طول سال تغییر کند و هر گزینه VPN را تغییر دهیم.

لیست زیر موارد دلخواه ما را در جدول رده بندی کلی ارائه می دهد. اگر می خواهید بهترین VPN ها را با معیارهای خاص تری رتبه بندی کنید ، پیوندهای زیر را بررسی کنید.

خرید وی پی ان پارت وی پی ان

بدون ثبت نام به دنبال VPN بگردید ، اما هشدارها را درک کنید: بهترین VPN ها تا آنجا که ممکن است تعداد پرونده های ورود به سیستم را کمتر نگه می دارند و آنها را تا حد ممکن ناشناس می کنند ، بنابراین در صورت دست زدن به مقامات اطلاعات کمی برای ارائه وجود دارد. اما حتی VPN های ثبت نشده نیز 100٪ ناشناس نیستند.

شفافیت VPN مهم است ، اما قناری های ضمانت نامه فقط آغاز کار هستند: بسیاری از خدمات از "قناری های ضمانت نامه" به عنوان راهی استفاده می کنند که منفعلانه به مردم نشان می دهد که آیا توسط یک سازمان دولتی احضار شده اند یا خیر ، زیرا بسیاری از تحقیقات امنیت ملی نمی تواند به طور فعال توسط قانون اعلام شود . اما - مانند مشکل کمبود ورود به سیستم - قناری ها همیشه آنطور که به نظر می رسند روشن نیستند. شما باید وقت بیشتری بگذارید تا بررسی کنید آیا VPN آینده شما در گذشته با مقامات همکاری کرده است - و چگونه و چه زمانی این واقعیت را کشف کرده اند.

درباره استفاده از VPN مستقر در ایالات متحده دو بار فکر کنید: قانون Patriot هنوز قانون ایالات متحده است ، به این معنی که VPN مستقر در ایالات متحده حق کمی برای کمک دارد اگر و هنگامی که مقامات فدرال با احضار یا نامه به دست امنیت ملی می روند ، و نیاز به دسترسی به سرورها ، حساب های کاربری یا سایر داده ها. بله ، اگر این سرویس سیاست دقیق عدم ثبت نام داشته باشد ، ممکن است اطلاعات دسترسی کمی داشته باشند ، اما چرا در مورد خدمات فدرال کوتاهی کوتاهی نمی کنیم و فقط خدمتی را انتخاب می کنیم که خارج از حوزه قضایی عمو سام باشد؟ (شما می خواهید از کشورهایی که ایالات متحده با آنها توافق نامه های اشتراک اطلاعات نیز دارد اجتناب کنید.)

 

rich_text    
Arraste para reorganizar seções
Conteúdo enriquecido
rich_text    

Comentários de página

Os comentários desta página são privados. Você pode fazer comentários, mas somente o proprietário do portfólio poderá visualizá-los.

Adicionar um novo comentário:

Você deve fazer login para comentar nesta página.